Magija na II. TTT - vox populi

Dogovoreno. Dolaizmo s dva lev 4 douchea. E, nema dupliranja lorova po strani isto predpostavljam?

A protiv koga igrate?

Ja i onaj moj kompić luka (de), protiv vida i roka. btw zaš nemrem glasat? ak možda slučajno jesam (ne sjećam se), jel moguće mjenjat ko na bodovnom glasanju?

Možda je prošao rok za glasanje.

Dođem gledat mislim da će bit brutalno :mrgreen:

Da, nema dupliranja loreova. A tak i onak, nije da DE mogu uzeti Light! :tonguy:

Common itemi se mogu ponavljati, nema PowerScrolla, nema pridruživanja charactera jedne vojske unitima druge vojske, augmenti jedne vojske mogu biti bacani na unite druge vojske.

General daje Ld partnerovom unitu unutar 6", BSB nema efekta na partnerove unite. I da… Svaki general i svaki BSB vrijede bonus bodove.

Mislim da bi to bilo to…

E - a alliances rješavamo onako kao iz knjige?

Može, prema knjizi.

E Vid, ti to organiziraš neki turnir uskoro?

E Živko, ne. Dogovaram se za partiju uskoro.

Aaaaaa… cool… ma priča se stalno o nekom turniru ovo ono…

Da, čujem i ja to… Sam kaj nema nigdje niti rulespacka niti ičega.

Pa čuj, vidim da se već playtesta na veliko pa si mislim, kaj će nam.

Pa očito vam treba. Jer argumenti tipa “pa tako je bilo u Ljubljani na turniru na kojem se moglo castati sa 6 kocaka i sa vojskama od ukupno 3000 bodova po teamu” na ovom primjeru piju vode jedino ljudima koji nemaju pojma, ne žele imati pojma ili nisu u stanju shvatiti pojam.

Ergo - playtesting. Jel ti sada razumljivije?

Ne ne ne, nemoj ti sad… ja sam te lijepo pitao, jel TI to organiziraš neki SVOJ turnir? Jer vidim da si playtestaš neki svoj rulespack pa rekoh, nije vrag da Vid zasukao rukave i kreće sam neš organizirat. Kužiš? Pitao sam te da li ti radiš neki SVOJ turnir.
Pa rekoh, vid(i) vraga počeo čovjek nekaj radit.

a glede tvog stava da je TTT u najmanju ruku lošeg rulespacka jako mi je drago, evo javno kažem, što se nećeš pojavit i nećeš igrat iz PRINCIPIJELNOG PROTESTA i zapravo ćeš štrajkat glađu ispred dvorane kako bi svima ukazao na nepravdu, neznanje i slično.

Svaka čast, treba biti čovjek, stat iza svojih principa, dić glas i reć, NEDAM SE ZAVEST OD NEZNALICA I DILETANATA :rock: svaka čast, kapu skidam, čovjek si i pol, principijelan do samoga kraja.

Ma šta ti trkaljaš, majke ti? :question:
Tko se neće pojaviti? Kakav štrajk glađu?
Daj Živko, popij lijekić i ne bulazni i ne insinuiraj gluposti i neistine. :unamused:

Da Živac. Jabhen si. Totalno si smiješan, cool i fora. :unamused: :unamused:

Ovako, nek me moderatori prikladno kazne, ali nakon što već neko vrijeme promatram ponašanje, ‘zaključke’ i ‘fore’ dotičnog na forumu, želim bezrezervno reći:

Živko, ti si potpuni kreten.

Ponašaš se nedoraslo, neargumentirano i hormonalno kao da cijeli život imaš mengu. Fore su ti sustavno glupe, kao i zaključci i poimanje sustava igre. A sva ta sranja upakiravaš kroz očajno otužne pokušaje provokacije i fore koje samo opet pokazuju koliko si zapravo općenito nedorastao kao osoba.

Vidiš, kad od tebe i Vida dobivam takve komplimente, onda sam sretan, jer ako vas dvojica smatrate da sam takav, to je dakle nešto što vi ne radite, a bilo što što vas dvojica ne radite, ne mislite i ne bi tako, je IMHO najispravnije na svijetu. Jer ti i Vid ste meni osobno primjeri kakav nikada ne smijem i ne želim biti. A niti ću moći, jer me vodite u ±28 godina treniranja kako biti takav kakvi ste upravo vas dvojica.

Ne cijenite i ne poštujete ništa i nikoga, ničim dobrim se ne bavite i ništa ne stvarate. Samo razarate. Vi ste ogledni primjerci ljudi koji nisu sposobni za ništa dobra. Jer ste upravo takvi kakvi ste. Nusprodukti evolucije ljudskog društva.

Tako da ništa se ne brini, ja neću tražiti nikakvu sankciju za tebe niti bi ti je davao kao mod. Jer imaš pravo na loše mišljenje o meni. Jer i ti i Vid ne možete imati dobro mišljenje o meni, jer jednostavno ja nisam tip osobe koja će vam reći: bravo dečki, vi ste super. Jer obojica niste. Vi ste jednostavno takvi kakvi ste, i kada vidim da me smatrate lošim ili kretenom, onda je to meni samo pohvala i smjernica da idem pravim putem kako nikada ne postao ko vas dvojica.

A jedina razlika između mene i 99% usera Toporovog foruma, Agramovog foruma i općenito populacije WHFBa u HR je ta, da je imam muda vam to obojici reć i u facu i napismeno. Pa si ti zapravo misli kakav sam ja i kolko sam ja kreten, a kolko su tvoji nazovi frendovi obični licemjeri.

Živko, kada ćeš ti argumentirati svoje stavove, jednom, za promjenu, onda ćeš se moći mjeriti i sa Antom i sa mnom.

Svaka čast tebi, tvojem radu u tiskari, dizajniranju postera, izradi terena i farbanju stolova, pomaganju građenja bratove kuće, ALI ništa od toga nema nikakve veze sa pravilima za turnir.
Ti gradiš. Stvaraš. Super. Ali potrudi se argumentirati. Ovo sa “rušenjem” je genijalno…

Grakaličevsko-agramovska paranoja i dalje živi… :lolanje: :lolanje: