Prijave za TTT 2010

Kaj?

Ke? :laughing:

20:06, 14.5.

rok slanja ispravne prijave:
23:59, 14.5

2 tima nisu poslala jednu ili obje liste, 2 tima imaju barem jednu nelegalnu.

:panika:

ja sam poslao ispravak u 21:19

Ja malo slackam. Ne stignem sad liste provjeravati. Kasnije danas.

Za sad se čini sve OK.

Samo je jedna lista upitna, a i to sam telefonski rješio pa kao da i je OK.

Dakle sve spremno i finalno.

Moram priznati da ima fora kombinacija.

Negdje tokom narednog tjedna vjerojatno objavljujemo parove za prvu partiju, da se malo pripremite :wink:

Vidimo se u Samoboru!
:dwarf:
:topor:

Nije da sam striktno za ili protiv, ali - zasto?

Pa rajcanje, naravno!

Spike tipa:
“Vaše vojske su baš krasan par poput… a šta ja znam… poput Micka Jaggera i Martine Navratilove!”
ili
“E baš ti pristaju ti skaveni… mislim likom, ne mirisom!”
ili
“E prika, ukrast ću ti tenka!”
ili
“Bumo jebali sve konje i zaklali damselice… errr :confused: ili obratno!”

[size=150]OCEMO PAROVE[/size]

AJde ljudi imam toliko thrashtalk-a da to jedva drzim u sebi!

:dwarf:

Soon :slight_smile:

Samo uzmite u obzir da to ne može biti definitivno. Ako se netko zadnji čas (na dan turnira) ne pojavi iz nekog razloga, morat ćemo intervenirati “on the spot”. Ali to bi trebale biti vrlo male šanse da se desi.

So trashtalk away! (soon)

Hocemo parove!
Hocemo trashtalk! :dwarf: :orc: :pala: :butch: :shit:

Soon, soon! Very soon! :panika:

viewtopic.php?f=34&t=735

:butch:

Mogu ja ovdje postaviti pitanje jel se od mene očekuje da imam kakve obveza sa pomaganja oko organizacije pošto ne igram,odnosno jel moram doć u određeno vrjeme da bi pomogao oko nekih stvari ili je u igri ono,kad dođem dobro došao.

Samo jasne odgovore molim vas,ja sam vrlo jasna i direktna osoba pa ne želim odgovor tipa…paaaaa možeš ako želiš i ako stigneš,pa si ja onda moram mislit kaj to znači.Tako da ako vam šta treba i ako se trebam pojaviti tad i tad recite to.

Ja sam se planirao ustati ko gospodin čovjek oko 12,spremit se i pojavit se(gle čuda)baš oko ručka.S druge strane ako vam treba nešto pomoć javite mi ovdje samo da si znam planirat onda sutra navečer,a ja vama sa užitkom pomognem ako kaj treba.

Evo ja cu ti dati decidirani neodredjeni odgovor :lolanje:
Sutra se postavlja prostor. Ako zelis dovuci dupe, zabavi se na postavljanju svega u dobrom drustvu i uz pivo.
U slucaju da dolazis u subotu, dodji cim mozes, no eto bilo bi guba da vec sutra navratis.