Prijave za TTT 2010

Domaći timovi:

  1. Ivan Sumić-Hrvoje Petrić; Fools and Horses; Ska-DE; (da - liste provjerene)
  2. Marko Petrović-Tomislav Šehtel; BAGRA Utd.; Liz-WE; (da - liste provjerene)
  3. Stjepan Pavuna-Tomislav Zovak; Maximum Gravitas; Emp-Dw; (da - liste provjerene)
  4. Ivan Milković-Vedran Žuanić; Shoot First Ask Questions Later ; Liz-DE; (da - liste provjerene)
  5. Damir Rukavina-Ivan Živko; Team ViP; VC-DoC; (da - liste provjerene)
  6. Franjo Bolkovac-Nino Marasović; Old Alliance; HE-Bret; (da - liste provjerene)
  7. Luka Kani-Igor Krulik; Major Divergence; Ska-Liz; (da - liste provjerene)
  8. Nikola Ferenčak-Bojan Valentić; Tim Trome Tratinčice; Liz-HE; (da - liste provjerene)

Strani timovi:

  1. Tilen Kuhar Zajec-Primož Pirš; Chaos Gods; DoC-BoC; (da - liste provjerene)
  2. Blaž Ravnikar-Tevž Delak; Lagano Sportski; Liz-Ska; (da - liste provjerene)
  3. Gregor Sodec-Anže Horvat; Dr Jekyll and Mr Hyde; OK-WE; (da - liste provjerene)
  4. Josip Jakić-Jagoš Uskoković; Vodeni Đura; HE-VC; (da - liste provjerene)

Rezervisti:

  1. Davor Valjin-General X; Manijakalne Zvijeri; HE-WoC; (da - liste provjerene)

[size=80]Format:
redni broj prijave. imena; ime tima; vojske; liste (provjereno/da/ne)
Color coding:
Potvrđeno; no-info / greška u listi; neprovjereno[/size]

Molim sve sa popisa da podatke koji nedostaju pošalju do roka za prijave lista.
Promjene imena timova (a i ostalog, ako baš mora) su moguće do zatvaranja prijava 14.5.2010.

Dakle to su samo oni službeno prijavljeni. Novosadski tim i još neki slovenski timovi nisu navedeni jer nema službene prijave isto kao ni drugi (treći?) tim iz Starog svijeta te tim iz Karlovca.

Updateat ću popis kako prijave i dodatni info budu pristizali.

Trenutno imamo kapacitet za 12 timova (ukoliko se promijeni biti ćete obavješteni, promjena može biti samo na više).

Aaaaaaa :stuck_out_tongue:PP

Samo malo.

Zovete se: “U razvoju?”

Pa to je skoro gore nego “Polutrenirani majmuni”. :wink:

Ajde, nije tako strašno, barem sam ponarandžastio ime :slight_smile:
Sorry, bilo je jače od mene.

Moram priznati da ima par vrlo zanimljivih komboa što se vojski tiče. A sada idem pogledati i validirati neke liste… fun,fun,fun! :drooly:

P.S. Tim pod brojem 4. neka se ne smatra zanimljivim komboom… :stuck_out_tongue:

Aaaaw :frowning:

Za mene i Petrica mozes slobodno stavit Ska-DE
Liste saljem unutar iducih par dana.

Update!

Ostala su još 3 mjesta. :dwarf:

Šehtel - Petrović ; Lizardmen - Wood elves ; BAGRA Utd.

Liste smo 99% uskladil… Saljemo za par dana.

Vidimo se uskoro u najebenijem gradiću na svijetu :sparta: (Ak se moze, dajte na ovom smajlicu slozite: THIS IS SAMOBOR :wink: )

Kvragu, za ovako nesto se moramo oduziti, biti ce piva za tebe prijatelju!

Kad smo kod Bagra Utd, jos jedan poziv sudionicima, molim vas sve, napisite obavezno neki naziv tima prvenstveno jer je ovo “timsko” natjecanje, a drugo radi lakse vodjenja rezultata u software-u gdje nam je jedan zapis po ekipi stoga mora biti imenovan nekako.

Da ponovim:

Molim sve koji nisu u mailu prijave napisali ime tima, da to učine najkasnije do roka za slanje lista. Dakle na mail na koji ste se i prijavili pošaljete i ime tima.
Hvala!

Podsjetnik:

još samo 10 dana za prijave i samo 3 mjesta.

:dwarf: :orc: :pala: :wizz: :elf:

One more thing.

Samo sam od jednog tima dobio jasne i potpune liste, kao što se vidi iz prvog posta. Tick-tack, tick-tack.

Đižs!!! Ovo sam tek sad primjetio…

Po kojem tocno planu Old One-ova Lizardmeni i Skaveni postaju saveznici IKADA??? :ukor:

Slovenskom. :luda:

evo da nije samo po slovenskom službeno prijavljujem

Igor Kani, Luka Krulik Major Divergence Liz-Ska

ako negdje drugdje trebam to prijavit molio bih

Kruliče, Kruliče, crni Kruliče. Piše ti u rulespacku da se prijavljuje na mail. Točnije: ttt@udruga-topor.com :wink:

Tamo pošalji sve, ime tima, obje liste (morat ćeš pogledati AC u rulespacku), imena igrača i tko sa čime i neki kontakt broj/mail na koji vas se može brzo dobiti ako zatreba.

I molio bih ostale da požure sa listama. Ne da mi se sve u jednom danu prekucavati i pregledavati. Svi koji čekaju zadnji čas i pošalju liste tek u petak moraju pomagati raspremati dvoranu nakon turnira
:sparta:
:smiley:

Ajmo ljudi, još malo pa nestalo! Samo 2 mjesta i samo 3 dana za prijave!

:panika: :vc: :panika:

poslao ja sinoć prijavu na mail a to nitko ne gleda :wink:
Nikola Ferenčak-Bojan Valentić

Iskreno Lieshout je nadlezan za taj mail, ali pogledam ga i ja.
Nisam primjetio nista na ttt@udruga-topor.com

Stari mail turnir@udruga-topor.com nije vise u funkciji. Kako sad imamo dva turnira svaki ima svoj mail.

Team Tournament - ttt@udruga-topor.com
Masters - tmi@udruga-topor.com