Prijave za TTT 2010

Zvijerko, sjedi pet.

Bojan, vjerojatno si na krivi mail poslao. Svaki put kad pokrenem forum, usput prvo mail pogledam (eto, danas treći ili četvrti put) i nije došla vaša prijava.

Samo pošalji isti mail na pravu adresu i sve OK. Imaš još vremena.

poslo prijavu sa listom

Obavjest samo da Karlovac ipak neće dolazit.Zvijerko,jučer smo bili na kafi i sada Mužaru ne odgovara jel ima neke krstitke.Tako da hvala još jednom za ponudu za spavanje ali nećemo moći ove godine nažalost.

:angry: :cry:

Isprike svekolikom Toporovom puku, ali viša sila je posrijedi! :chaos:

Pa ne mora nuzno sve biti izgubljeno. Ako ti i dalje imas volje i vremena, Khornelije ionako kuka sto nece moci samnom igrati kako sam u organizaciji.
Jel bi ga uzeo za suborca? Dobar je mali, kuzi te figur’ce, baca kocke a i popije koju.
Sta kazes?

Ne bi prijatelju nikako,ne moj se ljutiti molim te,ali ovo Mužarovo mi je taman sjelo jer mi se ne da do bola.Bio sam na dva turnira u razmaku od 2 tjedna i wh mi na jetru već ide.Mislim da bi puko da ubacim još i treći u mjesec dana.Tolko ipak nism zagrižen za ovu igru.

Opet velim,nemoj se ljutiti na mene molim te,znam da si sve ponudio što si imao i pamtim to ali mi se toliko ne da,da ti nemogu opisati.A plus to zanemario sam neke ljude sa stalnim tim putovanjima i ovim diplomskim što sam pisao prije toga tako da se moram malo i drugima posvetiti i zaboravit wh skroz barem mjesec dana.

P.S. Ako budeš inzistiro znaš da ću doć…ali nemoj molim te :heart:

poslao sam na link koji je u rules packu turnir@udruga-topor.com, nisam ga čak ni prepisivao niti copy/paste, samo link, ali ponovit ću, samo reci koji je pravi mail

Dakle mail je ttt@udruga-topor.com
Zabrinuo sam se sa ovime sto si rekao da je u rules packu. Nije valjda da si od Mastersa uzeo rules pack? Jer u TTT materijalima uredno pise na tri mjesta ovaj ispravan mail.
Cisto ako nisi vidio na stranicama udruge evo bas link za rules pack Triple T turnira pa da proucis scenarije i sve ostalo.
http://www.udruga-topor.com/web_documents/Topor%20doubles%20rulespack%202010.pdf
Vidimo se! :pivo:

zašto smo luka kani i ja neprovjereni???

Objašnjenje u mailu poslanom još jučer oko podne. Reply na istu adresu s koje je poslana prijava. Javi ako nije stigao.

evo što se događa, u rulespacku kad kliknem na link koji se zove turnir@udruga-topor.com

možda je problem u mom macu a možda je netko zabunom priljepio krivi link :wink:

Izgleda da su gnomovi iz grafičko-tekstualne obrade opet zgriješili. Ali molimo pučanstvo da se ne brine, biti će kažnjeni bičevanjem a i izgladnjavanjem. U međuvremenu molimo cijenjene potencijalne sudionike na TTT-u da mail adresu copy-paste metodom kopiraju kao odredište svoje prijave. :slight_smile:

Istina, da bi rijec rekao. Grmoch je u pravu, stvarno hajperlink ode krivo. Zgrijesili su gnomovi i gnomovi se ispricavaju iz dubine duse koje nemaju :smiley:
Copy paste metoda, hvala Manijace, isprika pucanstvu.

Ajme, koji amateri… :sparta:

Rezignirano odbijam ikakve insinuacije da imam veze sa ovakvim stvarima! :rtfm: :scared: :panika:

Zbog čega bih te ja molio ispravak istoga te da Zvijerku (a može i meni) pošalješ novu verziju rulespacka i da ju tajnik pukne na web. Je kasno, ali svejedno treba biti napravljeno.

Usput bih samo primjetio da je forum-verzija rulespacka prilično ispravna po tom pitanju :stuck_out_tongue:

Grmoch, hvala za info. (i za prijavu)

Još manje od 34 sata do isteka roka. :panika:

Prijave koje su sutra u ponoć nepotpune* zanemaruju se, kao da nisu poslane. Provjerite listu u prvom postu i ako je na vašem rednom broju bilo što crveno ili narandžasto, start worrying.

*(a nepotpunim se smatra i ako ima lista ali je nelegalna/ne prolazi AC - zato bolje poslati ranije da ju provjerim pa se stigne ispraviti)

Tko je kapetan Topor tima?
Zasto Topor tim ima (NE)??
Tko zabusava a tko sjedi na usima?

:topor:

Trgli se dečki sad. :slight_smile: (barem jedan)