Kakav je Vampirski lore

E pa ako promatraš lore u sklopu VC faze, onda moraš uzeti u obzir i ostatak vojske.

Svaki lore može biti brutalan kada imaš pregršt kocaka. Ja se samo sjetim starog Tzeentcha, gdje sam u istoj rundi znao i poslatii protivničkog generala na sastanak sa Tzeentchem i zmaja mu smlavai sa magic missileima.

Tako i VC lore. Ako imaš pun kufer kocaka i možeš se iživljavati sa recastanjima, onda je jeza (i to samo zbog jednog spella iz VC lorea :arrow_right: Vanhel’sa). A ako imaš ograničen budžet, moš’ se jebat ilitiga koristiti se magijom taman toliko da od cijelog Lorea i nemaš previše jer sav skromni kapacitet trošiš na krpanje unita sa lošim WS-om i slabim T-om.

Evo sad će se opet počet pičkarat po igri s figuricama.

Ajmo vako: vampiri su dobra vojska…niti u kojem smislu broken. Imaju lore kakav imaju, i iskreno - znate kaj? - nisam do sada odigrao niti jednu partiju gdje mi je moj lore toliko mljeo protivnika da se ovaj primao za glavu - a na arenu dolazim sa 9pd…

IMO, pretjerujete…problem u warhammeru najčešće nije vojska nego igrač protiv kojeg igraš - a to je u globalu i keč - ak si s nekim nisi dobar, odmah ti je sve vezano uz njegovu igru/vojsku u kurcu.

Warhammer je društvena igra a ne olimpijska disciplina…

Pardon my french.

@-v-
Opet si se pretjerao u žaru rasprave. Dosta toga je na rubu dobrog ukusa ali ako već trebam ukazati na trenutak kad se to dogodilo.

[b]Dakle, 3. ban u trajanu od 4 dana od kojih si dva već odradio.

@joker
Stvarno bi nam bilo drago ukoliko bi pokušao biti malo manje agresivan u raspravama. Hvala.

Vaš ModDerator[/b]

Potpisujem!

Dajte nemojte ometat internet ratnike…

Jerri, Jerri, Jerri !!!

Ma ovo je understatement samo takav. Dakle ako igraš protiv npr. mene, onda su VC i njihov lore broken, ovakav, onakav, a ako igraš protiv npr. Razona, onda je ok?

@Cupo - šta si rekao, nakon kojeg bana se dobiva BMW5 stara? 12.? Jel to stara petica, '90. godište?

Mislim da smo tu negdje razgovarali 12 ili 13. Trebalo bi prekopati po starim postovima.

Ma nije mi toliko bitno jel to 12 ili 13. Nego jel to taj model auta? :sunglasses:

BINGO!

viewtopic.php?f=18&t=131&start=100

:clap: :clap:

Svaka čast na search-fu-u. Istina, 12. ban je u pitanju.

Mislim da si se uvalio u govna Cupo! Auto, kuca i skolovanje djece, -V- je predan svojoj misiji :laughing:

No to će morati pričekati nekih 30-ak godina. A znate kao to kažu?
D.O.O.
Dugove Ostavljam Obitelji. :mrgreen:

Da nastavim OT, pa cu reci da je Vampirski lore jaci od prosjecnog, cisto zato kaj mozes bacati isti spell vise puta. Vampirska lista je broken, skupa sa demonskom, zato te dvije vojske spadaju u top tier wh vojski.
Mislim da su prevagu u broken smjeru donjele neke odluke koje su implementirane u listu kako bi se pospjesila prodaja modela. Al kaj je, tu je. Na nama je da igramo (ili ne) i smisljamo house rulse!

To što pišeš stoji, i vjerojatno je da je prodaja modela glavno pogonsko gorivo za ‘powercreep’ koji se dosta često događa s novim armybookovima. Ali onda naiđeš na neke nevjerojatne stvari tipa Hellpit Abomination iz novog skavenskog armybuka, gdje je autor knjige stvorio prejeben unit koji će SVAKI skaven igrač htjeti imati u svojoj vojsci (dosta njih će htjeti i dva abominationa), a GW nije izdao model za njega iako bi se prodavao ‘ko alva’. Jednostavno su rekli ‘ne trebaju nam ti deseci tisuća eura koje smo mogli zaraditi, neka ljudi sebi konvertiraju abominatione’. WTF! :open_mouth:

…i tako umjesto da ljudi kupe model za 20 funti neka za izradu konverzije kupe nekoliko modela po desetak funti,te raznih GW bitseva,gs-a pa tako GW zaradi znatno više (to vrijedi i za chaos shrine) :smiling_imp: