Nu, zmaj!

Sto da kazem osim mrak model!

Da ima plavu i ljubicastu boju, bio bi karnosaur.
Da ima lubanje ili mutacije po sebi, bio bi kaos zmaj.
Da ima drugaciji rep i da nema sedlo, bio bi wood elf zmaj.

Ovako je vajern! :mrgreen: (jedini zeleni smajli, trebao bi neki orkovski, zar ne?)

Wayo od glave pa do vrha otrovnog repa! :wink:

Wyvern ko kuća!

Dobar je jer je univerzalan može ti služit za wood elf armiju i za orkove. :clap:

Da mu dodaš još jednu glavu prošao bi ti i pod haos zmaja.

Upamtite-svi zmajevi,drakeovi wyverni i slična čeljad su u biti samo oversized gušteri sa krilima :smiling_imp:

Pratim ovo i podižem za zgradu :orc:

Vidim ja da ću morati da vas razuvjeravam! :tonguy:

Već vidim priče
“…i tako, nakon duge i krvave borbe, Chaosije Khornelić napokon dokrajčiše Zlog Crnog Orka, te zauzda njegovog wyverna i vikne mu: Sad si moj!”
Ili nastavak par partija nakon toga:
“…i dok letješe Chaosije na svom zelenom wyv… pardon novopečenom zmaju iznad Šume s Tri Bora, pogodi ga strijela waywatcherova i ubiše ga. Dvije strijele i zmaja zelenog pogodiše, pa on u šumu padne. Smilova se zmajo zeleni gospodaru šume, te ga on pustiše da živi, pripitomi ga te koncem zime pojaše na njemu…”

:sunglasses:

Ne znam za vas al meni ovo lici na zeca :hell: :chaos:

Zbog ušiju, jel tako?

@Maniaxx
Dobra ideja, jel mogu to isprinatat? Na jednom listu sve što trebam kad me netko pita što je to? Ja samo poturim list i kažem zaokruži točan odgovor prema vremenskom slijedu i ostatku liste!

Da :hell: :chaos:

Jedna od razlika između zmaja (europskog tipa)i wyverna je ta sto wyvern nema prednje noge, vec samo straznje noge i krila. Za razliku od toga, zmaj ima prednje i straznje noge plus krila.
Jos kad se uzme u obzir color shema, ovo je cisti wyvern.

Ali zapravo model moze biti ono za sto ga predstavljas.
Ako je u orkovskoj vojsci onda moze biti samo wyvern jer zmaja nemaju. Ako je u chaos vojsci onda moze biti samo znaj jer wyverna nemaju. Kad bi neka vojska mogla uzeti oboje, e onda bi WYSIWYG nalagao da je to wyvern.

Od hrpe gluposti, prva pametna.

Poanta WYSIWYG je da protivnik jednoznačno zna što unit predstavlja na prvi pogled.

Ako staviš veliku beštiju sa krilima u vojsku koja ima samo jednu veliku beštiju sa krilima - good enough.

JMO

(fact: nećeš dobiti nikakve bodove za konverziju, a ovisno o naknadno uloženom trudu, možda niti za bojanje - if you give a flying f, that is)

Ma koj vam je to je zec :hell: :chaos: