Natjecatelji 2011

Emp X * Pavuna Stjepan (Prvi na prošlogodišnjem TMI; 17.) 1
DE_ X * Petrić Hrvoje (Osvajatelj AAW2010; 8.) 2
DoC X * Živko Ivan (Osvajatelj SG2011; 2.) 2
DE_ X * Franičević Ante (1.) 3
HE_ X * Bolkovac Franjo (3.) 3
VC_ X * Nikolić Roko (4.) 4
Liz X * Petrović Marko (5.) 4
VC_ X * Anić Lovro (20.) - umjesto Andrić Alen (6.) 8
DE_ X * Brkić-Tot Marinko (22.) - umjesto Tuđman Marin (7.) 8
VC_ X * Veić-Sukreški Roko (19.) - umjesto Mužar Ivan (9.) 7
BoC X * Veić-Sukreški Vid (10.) 5
Dwa X * Žuanić Vedran (11.) 5
OK_ X * Manđurov Matija (13.) 6
O&G X * Tadić Višen (14.) 6
OK_ X * Mornar Zlatko (15.) 7
HE_ X * Valentić Bojan (gost Udruge; N/A) 1

DE_ X * Topor rezerva: Momić Matej (N/A)

Broj na kraju je trenutna pozicija na ranking ljestvici za ovu sezonu.

Potvrdili dolazak: *
Liste provjerene: X
Vojska
Stol u 1. rundi

Eto, inicijalni popis pozvanih.

S obzirom da ove godine imamo klasični AC te se igra sa zatvorenim listama, neće biti popisane liste. Umjesto toga će se na ovom popisu dodati vojska svakog igrača nakon što se zaključi prijava lista.

S obzirom da još nemamo potvrdu za prostor i datum, molim one kojima bi pasalo ako je turnir 10. i 11. (kako za sada piše u RP), da pošalju potvrdu dolaska ovaj tjedan (kako piše u RP da je rok). S obzirom da postoji realna mogućnost da će biti baš taj najraniji rok koji može biti, bilo bi dobro da poštujemo te rokove da ne budemo na knap sa svime.

U slučaju promjene datuma, naravno da ćemo kontaktirati sve koji su potvrdili te provjeriti je li im odgovara promjena datuma.

Zahvaljuem na suradnji, puno će nam olakšati organizaciju!

Eto, skoro smo puni!

Molio bih ljude ako netko zna Nikolić Roka i/ili Manđurov Matiju da ih kontaktiraju nekako, možda ne prate forum ili su na moru… Ako se ne jave vrlo uskoro (rok je istekao jučer), morat ćemo ih preskočiti i ići dalje po ljestvici. Bilo bi mi žao da dečki propuste doći na turnir samo zbog neinformiranosti.

[size=40]a i ako se spusti još koje mjesto, mogao bi se na turniru pojaviti dežurni plačipi…a, a to bi bila katastrofa![/size]

:panika:

Sa ostalima neoznačenima sam u kontaktu pa nije bed.

Nikolić i Manđurov su me kontaktirali. Hvala Vidu za asistenciju.

Čeka se još samo odluka Berecke (dobio je poziv naknadno pa se još nije javio), i to je to.

Lista natjecatelja finalizirana!

Liste liste listice!

Rok: 28.8.2011. (ova nedjelja)

Šaljite na: tmi@udruga-topor.com

For the record, Razon je poslao listu, samo ja ne stignem sad pogledati.

Tako da se zna tko je zadnji.

Baš me zanima hoće li Stipica Maleni igrati sa otvorenom listom… Još ima vremena, ne previše, ali ima…

Svi su uspješno i na vrijeme poslali legalne liste (osim jedne individue koja mi je diktirala na telefon jer je u internet-free području već podulje vrijeme, ali što ćeš, neki su posebni :slight_smile: ). :smiley:

Gore možete vidjeti vojske i pairinge, a ima i poseban topic gdje je to čitkije.

Ispravak (brainfart):

Petrović nije DE nego Liz.

Izmjena zadnji tren.

Ivan Sumić zvani Suma [size=65](a od ovog izdajstva još svakako :slight_smile: )[/size] je otkazao zadnji čas. Umjesto njega je pozvan Bojan Valentić te kao rezerva je uskočio Matej Momić.