Migracija i nova domena

Decki, od preseljenja mi ne radi “remember me”, odnosno stalno se moram rucno uloginavat.

Cookies problem cini se.

Takodjer, isti problem.

a daj reci, ako bi se moglo na stari ulaz staviti automatski redirect na ovaj novi?

Ma sve je to divno i super radi…

…ali ko će to sve platiti??? :hell:

Pa Udruga :tonguy: :w00t:

A udrugu čine članovi…

:dwarf: dakle takuine na sunce!

Ma super, raja nikad zadovoljna!
@St1v i Razon - ljenjivci jedni, moraju ukucavati login stalno!
Evo podesio sam cookie, bili su na staru domenu vezani (ono ne, pardoncek) hehe, provjerite da li to radi sada. Ako ne - tough! :wink:

@Lane - A DA UPDEJTAS BOOKMARKS NA NOVU ADRESU!!! JEEZ!
Koji sve prohtjevi!

@Lieshout - ajd, samo da si mi ti napokon zadovljan

Ima li jos zelja, cestitaka i pozdrava?!

Ne mogu sad provjerit, ali za nekih pola sata javim jel ok :dwarf:

Moze od bek strit bojsa bilosto… tak su mi slatki :heart:

Jebemu Zvijerko, sada je General Error izvrsio desant na Agram forum. Dvaput vec danas. Kud si ga odavde tjero :chaos:

Evo da te bar ja podržim-ja sam ti ful zadovoljan forum je super i svaka ti čast na trudu!
Ali znaš kako narod kaže: “Rđavome k… i dlaka smeta.” :hell:
Sad druga stvar je što nisam informatičar pa i nisam baš kompetentan za te tehničke stvari.Te neke sitnice ti mene puno ne tangiraju.Samo nek sve radi i da đenerala errora nema na vidiku.

MUAHAHAHAHAHAHA!!! :laughing: :laughing:
Vidje stari djeneral da nema ovdje vise sale pa juris na Agramov forum :dwarf:
Objasnite mu fino svoje propise :rtfm: pa neka vas pusti na miru, ili otjerajte ga kakvim spellom :wizz: , uzvratite casnom borbom :pala: ili jednostavno ga kaznite po kratkom postupku :ukor:

Kunem se da Topor sluzbeno ne stoji iza ovih potresnih dogadjaja koji su pogodili drugi forum :hell:

da da… istina,

ali danas ti je nesto steko forum isto. Kakav delete cookies, kaj je to… tko to zna? Pekar i sljasticari? Kakvi kolacici? to nije podrska dostojna nivoa uglednih korisnika kakvi obitavaju na ovom forumu :butch:

… službeno ne :sunglasses:

Upravo tako, i takodjer jos dodajem da tvrdnje o nekakvom postojanju militantnog krila Topora koji rusi okolo forume su najobicnije insinuacije, neistine i lazi.

Somebody call for an exterminator? :butch:
[size=70](moliću starce koji imaju asocijacije na rečenicu da ne dižu glas, a admine za sniper ili nuke smajli)[/size]

Ej, pa odličan rank.

‘militanto krilo Topora’ :chaos:

hehehehe, prejako :hell:

To mozda da uvedemo na slijedecem prosirenju. Mislim da bi trebalo vrbovati ovo nekadasnje totalno bijesno, a sad samo na izvoru lane jer samo ti totalno pobjesnjeli mogu biti militantno krilo :dwarf:

hm, gle, nitko me jos nista nije pitao… a kako militantna krila uvijek mogu ici udercover i sjedit na dva stolca, lako sam u upravnim odborima Agrama i Topora… ono… spija ko “balkanski spijun” :sunglasses:

Ma samo se obrij i biti ćeš ko Mata Hari. :stuck_out_tongue: :mrgreen:

P.S.
Da li je netko vidio I.Ž. obrijanog i preživio da priča o tome?