Liste za ocjenjivanje!

Napokon sam završio sa pregledom lista. Sve su potvrđene, sve OK. Ocjenjivanje može početi!

Molim vas da pošaljete ocjene najkasnije do 7.9.2009.

Kod ocjenjivanja razmišljajte o tome kako je to ključni moment za uspjeh turnira. Ocjenjujte pravedno i prema što objektivnijoj procjeni ukupne snage liste, a ne prema predrasudama prema samoj vojski ili određenim unitima. Lista je sinergija svojih elemenata, ne prisustvo ili odsustvo nekog unita/itema.

Ocjenjivanje je anonimno. Niti ćete znati čija je koja lista (a pogađanje je riskantan sport) niti ćete od organizatora saznati tko je kakvu ocjenu kome dodjelio.

Nastojte se suzdržati od javnih rasprava oko toga tko će kako ocjeniti sve dok svi ne pošalju svoje ocjene (što će biti objavljeno na forumu).

Ocjene se ne šalju PMom ili nekim random mailom (i nikako postati na forumu).

Svatko od prijavljenih natjecatelja dobit će mail sa obrascem za popuniti ocjene. U obrascu se nalazi tablica sa kodovima svake vojske kakvi su tu na ovom topicu i drop-down listom od 0-20 pored svakog koda. Taj popunjeni obrazac (XLS tablica) pošaljete kao reply na isti mail ili jednostavno na mail udruge turnir@udruga-topor.com sa naznakom u subjectu da se radi o ocjenama. *

Još samo jedna napomena pa onda idu liste:
Potrudite se napraviti jasnu diferencijaciju između lista. Ako su vrlo slične snage, OK, ali ako je jedna očito jača od druge, neka se to i vidi u razlici između ocjena. Jedino značajnijim razlikama se može postići efekt utjecaja ovog AC-a na rezultat, što je i cilj svakog AC sustava. Prostor od 0 do 20 bi trebao biti dovoljan da se ta razlika i napravi. Po nekoj slobodnoj procjeni, ako ste po vašem mišljenju najslabiju listu od prijavljenih ocjenili sa preko 15, a najjaču sa ispod 5, na dobrom ste tragu. Ako mislite da netko to zaslužuje, nemojte se sramiti niti ekstreme iskoristiti (o odnosno 20).

  • Ukoliko niste do 21.8. (sutra, petak) ujutro dobili mail (a trebali bi već danas predvečer) ili imate nekih drugih problema sa otvaranjem tablice ili nešto, javite mi se na PM ili na mail za turnir (gorespomenuti). Pratit ću u narednom periodu oba mjesta.

Slijede liste abecednim redom:

DE_4107
Petrić Hrvoje (Pepa)
8,80

DE_5118
Šehtel Tomislav (Sotek)
7,13

DoC_0712
Pranjić Slaven (Cupo)
7,27

DoC_5011
Lukić Marko (Marko)
8,44

Odustao.

Emp_0912
Pavuna Stjepan (st1v xtr1m)
4,93

HE_2521
Bolkovac Franjo (Eltharion)
2,53

HE_4421
Valentić Bojan (Grmoch)
14,53

O&G_1418
Tadić Višen (Otatz)
12,00

OK_0921
Sumić Ivan (Suma)
14,73

SK_5916
Najman Filip (N/A)
1,33

TK_2017
Breznik David (N/A)
14,93

VC_0219
Rukavina Damir (Dr Kanader)
3,80

VC_1017
Žuanić Vedran (Razon)
5,87

VC_3117
Mužar Ivan (Ilfan of Saerloon)
6,07

WE_3716
Petrović Marko (Father Nurgle)
9,00

WoC_3912
Živko Ivan (Gle Lane na izvoru)
10,87

WoC_4016
Anić Lovro (Peasant)
9,53

Lista Emp_0912 je mijenjana.

Mojom greškom krivo sam iz ArmyBuilder txt exporta prebrojao champione. U velikim unitima IC knightova je 9 modela, ne 8. Ispravljeno je i u samoj listi.

Moje isprike.

Usput molim sve da pronađu u ovom popisu svoju listu i provjere ju. Greške kod prepisivanja su moguće. Errare humanum est.

Mali warnung!

Do isteka roka je manje od tjedan dana. Ocjenite i pošaljite ASAP, please. Najkasnije do 7.9.2009.