Koliko bitaka bi igrali na TTTu?

Evo da vam damo privid da i vase misljenje nekog ku*ca znaci organiza(s)torima imate anketicu.

Molio bi glas po timu. Vec vjerojatno znate tko bi s kim igrao pa se dogovorite. Btw. Nije da nije bitna anketa, ali zadrzavamo pravo da ju izignoriramo. :car:

Npr. Looooovrin glas se ne racuna. :mrgreen:

5

Eto, ja glasao za 4 ali u mom timu su trenutno najbitnije pravovremene izmjene pelena pa moj glas možete zanemariti.

4

Mislim da su 5 partija iluzija - dovoljno je da jedan par zasere da sve kasni. Prošle godine je bilo problema čak i sa 2+2…

ovisi o broju timova. ak bude 10 timova, nema smisla 5 partija igrat. vremenski bi se stiglo odigrati 3+2, ipak su manje vojske sa manje unita i specijalnih pravila/sranja

To se slažem s tobom. I to imamo na umu. Plus, ako bi se igralo 2+2 onda bi stigli imati lijepu pauzu od cca 2 sata i ivše pa bi mogli i malo bolje zaružit i podružit se. :pivo: :woohoo:

Sve mi nekak vuče na 2+2. :mrgreen:

Inače, da otvorimo prijave pa da okvirno vidimo kolko je parova i onda lakše odlučimo?

ja imam jedno pitanje koje je kljucno za dolazak nasih Avalonaca: 1 dan ili 2 dana turnir?

2 dana

2 dana. Smještaj u hostelu na 3 minute hoda od dvorane i 2 minute od birtija i glavnog trga :woohoo: :pivo: .

Ja glasao za 4, ako se ikako uspijem pojavit…

Pa nek bude fleksibilno. Neka bude 3. partija ak ostane vremena prvi dan.
Ak ne bude vremena, nebu se igrala.
Jednostavno.

Bolje da se zna kolko je partija, jer vjerujem da bi neki kovali planove za subotu navečer.

i kolko se igra na kraju?

I kaj ce biti nekih posebnih bitaka ili sve standardne?

Sve su posebne - naime, svaka partija je 2na2. :wink:

4 partije. Bez scenarija.