Dilema

Čitam guštersku knjigu i totalno mi je nejasno.
:vc:

Ako je to stvarno (a vjerujem da je) ime nekog lizard charactera onda je to stvarno previše čak i za GW.
Bolje bi im bilo da se ostave pisanja fluffa i da nanovo izdavaju samo one djelove armybooka gdje su statistike.(po mogućnosti u pdf-u da ih možemo isjeć i preljepiti preko starih)
Ime je stvarno stupidno a budući da neznam korisnost dotičnog suzdržao sam se od glasanja

P.S. Stvarno imaš previše slobodnog vremena kad ti ovakve stvari padaju na pamet.

hahahaha, da da, bas sam i ja gledao u knjizi to ime i nisam mogao vjerovat :luda:

Ime je grozota totalna ali nisam glasao jer nema d opcije: loše ime za prosječnog karaktera ali je jebačka figura koju ću sigurno nabaviti! :tonguy:

Ime je lagani flashback na knjigu iz pete edicije, gdje je otprilike pola specijalaca imalo ili ‘funny name’ ili neko povjesno astečko. Knjiga šeste edicije se dosta ozbiljnije shvaćala, a sedma je ozbiljna s dozom nostalgije :slight_smile:
Meni fali opcija ‘boli me… briga za special charactere i njihovo nazivlje’ u anketi.

Evo i par imena iz knjige pete edicije: Itzi Bitzi, Lotl Botl, Chilipepa… :stuck_out_tongue:




Njihov fluff mi je dobro štivo za čitati na WC-u.

[size=132]Zeznuo sam, editirao sam Vidov post, ispričavam se. Vid ako možeš molim te reproduciraj.[/size]

Ma anketa je tu fore radi, šta god da kliknete nećete pogriješiti.

Meni je character čak OK i gamewise… (ok, kao nasilan i nastran)

Baš tako sam saznao za tiktaktoa, specijalci i njihov fullf su baš pravog opsega za dobro se… ma razumijemo se. Čak i djeluju kao laksativ usudio bi se reći.

Ah to be young and to mistake quote button for edit :laughing:

Been there, done that :mrgreen:

Ma nije valjda to istina :open_mouth: - nažalost vjerujem da je!
Meni to ispada kao čisto glupiranje od strane gw-ovih “pisaca” i vrijeđanje inteligencije ljudi koji igraju ili bi htjeli igrati sa lizardima :luda:
I kako sad neko ozbiljno da shvati armiju u kojoj se general zove tic-tac-toe? :lolanje:

Meni je to puno bolji pristup nego ‘o kako smo ozbiljni i mračni’ priča koja se prodaje u nekim armybookovima.
Army book of malevolent intent my ass! :wizz:

Neka se GW posveti dorađivanju figura i pravila a fluff ili nek briju usputno i opušteno ili neka unajme pravog pisca fantazije a ne ove diletatnske priče - sve pomalo i sve za qurac.
Moje tri lipe i mrki međed. :dwarf:

Već vidim situaciju:

Stoje Tic-Tac-Toe, dva skink priesta (SP1 i SP2) i neki saurus hero (SH) prije bitke i raspravljaju:

SP1: “Tko će biti general?”
SP2: “Tic-Tac-Toe”
SH: “Ma neeeee… Samo oni idioti sa Ulthuana tako biraju generala!”

:lolanje: :luda: hehehehe