2. TMI - koja edicija?

Dakle ovo je čisto informativne prirode. Znatiželjan sam kako ljudi dišu.

Ne mogu reći da je već odlučeno, ali gotovo da jeste i nemojte očekivati da ova anketa bude utjecala na to.

Argumenti za 8ed:

  1. nešto novo, jeej
  2. biti će aktuelna već ravno 2 mjeseca

Argumenti protiv 8ed:

  1. nešto novo, f…k, treba se snaći (suđenje, igranje, rulespack, AC…)
  2. biti će aktuelna samo 2 mjeseca :scared:
  3. poanta TMI je da je kulminacija sezone i da pokupi vrh ljudi koji su se plasirali uspjehom na drugim turnirima - koji su se svi igrali po 7ed - dakle skupit ćemo najuspješnije u 7ed, a 8ed je skroz druga igra (preama rumorima)

Naravno, očito je kojoj strani ja naginjem, ali glasujte kako vi mislite i dodajte u topic druge argumente koje vi imate. Zanima me mišljenje svih koji posjećuju ovaj forum i imaju ikakve veze sa WHFB, ne samo prošlih i potencijalnih budućih sudionika.

Ovu anketu ću ponoviti nekon što imamo prilike odigrati koju 8ed partiju. čisto iz znatiželje.
Sada ću ju ostaviti tjedan dana pa da vidimo neki rezultat.

Rezultati na temelju kojih igraci dolaze na masters su ostvareni na turnirima koji su igrani iskljucivo po sedmoj, tako da je u redu da se i masters igra po sedmoj.

Meni je svejedno either way. I jedno i drugo ima svojih čari. Slaganje nove liste za skroz novu igru bi mi bio veliki gušt, plus što će se pokazati tko se najbolje snađe u tom kratkom periodu.

Also, one more 7th ed tournament for the road, uskoro ce takionako sve biti po 8oj… :buuhuu:

As i said, svejedno mi je :ugeek:

Ja sam za 8-mu. Zašto Toporov turnir ne bi bio prvi po novoj ediciji, da nas uvede u novu eru Warhammera :wink:

Definitivno 7.

Iz najsebičnijih mogućih razgloga, imam ja pametnijih stvari za raditi preko ljeta nego čitati novi rulebook.

  1. all the way… premali razmak za 8. Plus igrali smo sve po 7., a ovo je kao finale sezone koja je igrana po 7.
  1. jer je 2 mjeseca ipak premalo da se ljudi uštele u novu ediciju.Mnogi neće dotad ni nabavit novu knjigu a ne da će je pročitati :smiling_imp:
    A za 8. ediciju će bit dosta vremena za igrati po njoj - bar dvije godine sve dok GW-u opet ne padne na pamet kako (još više) zaraditi.

Drago mi je što ste se večinom složili sa našom odlukom :slight_smile: Rulespack je out i u điru je 7.

A ti pezante razmisli malo o svojim izjavama o ne sudjelovanju, post iznad ovog je sav dokazni materjal meni potreban da te doguram do Samobora pa makar viljuškarom. Srami se!

Nadam se da će se raja veseliti što ima još jednu (zadnju?) priliku odigrati turnir po 7ed.

Sad sam poslao službenu odjavu,sorry nisam znao da moram tako,mislio sam da je dovoljno samo reći :pivo:

:cry:

Ovo je tuzan dan za Warhammer zajednicu! :buuhuu: :buuhuu:
PEZNTEEEEEE!!! :ukor:

Ma i dobro da ne igra, tko bi ga trpio dva dana - OPET… Dosta mi je sto mi pokvari svaki izlet preko Drine, još sad da mi i Samobor pokvari…

Znao sam da se boji pravog turnira gdje nema cicimi micimi protivnika, nema on jaja za igrat protiv creme de la creme.

Color me unsurprised. :ugeek:

A cuj, sada se ne usudi igrat bez 2 hellcanona… Lako tako… vojska mu dobila boost i odmah nece vise se igrat s nama… tc tc tc

Već su počeli, štolićetek biti kada se budu znali prvi parovi?!?

:panika:

[size=75](jedva čekam)[/size]

Lol, sad sam tek skuzio…

Lanetov sig:

Peasant:“Manijače,pa vojska se zove WARRIORS of chaos,a ne pičkice of chaos.”

:lolanje: :lolanje: :lolanje: WARRIORS OF STAYING AT HOME AND NOT WANTING TO PLAY :lolanje: :lolanje: :lolanje:

Gle Stiv, nisi citao WoC fluff? WoC ratuju samo zimi… di ce usred ljeta u onim peltovima ici u rat?

Da. Ljeti se prebace u Hvar i chaos armore zamijene kremom za suncanje i gelom za kosu. A ja mislio da su to gay Talijani :mrgreen:

:laughing: keep em coming :laughing: to je dobro upozorenje za ostale prestupnike,don`t fuck with the Masters bitch… :pivo: